Aydoğanlar Rot Balans

0

Erol Aydoğan:

1992 senesinden beri bu sektördeyiz. Sektöre girişimiz 2002 yılında İskitler Demir Sanayi Sitesinde, açtığımız satış noktası ile oldu. Böylece satışta aktif rol almaya başladık.  Şaşmaz Sanayi 20160330_131218_HDRSitesinin artan potansiyelini görerek, 2004 yılında Şaşmaz Sanayi Sitesine iş yerimi taşıdım. Halen aktif olarak Şaşmaz Sanayi Sitesinde AKO bayisi olarak müşterilerime hizmet veriyorum. Müşterilerime kusursuz hizmet, ürün çeşitliliğinin talep edilen düzeyde olması müşteri odaklı hizmet anlayışı ve en önemlisi güler yüzlülük prensiplerim arasında.

AKO Jant istisnasız olarak jant sektörünün en büyük firması. Ürün çeşitliliği ile güçlü jant çeşitliğinin olması,  rekabetçi fiyatları, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ve gözde jant modelleri AKO Jant bayisi olmamda en büyük etkenler. Rekabetçi fiyatları, ürün gamının ve stoklarının çok geniş olması, istenen jantların bulunabilirliği ve AKO Jant bünyesindeki personelin anında hizmet anlayışı memnuniyetimiz üst seviyede. AKO’nun kurumsal bir anlayışla şekillenen hizmet anlayışı, ürün portföyünün genişliği, müşterilerime sağlamış olduğum hizmeti ve ürün çeşitliğinin artmasına, müşterilerime maksimum fayda sağlamamızı, bu sayede de perakende müşterileri tarafından bilinirliğimizi arttırmıştır. Özellikle replika jant çeşitleri müşterilerim tarafından büyük beğeni topluyor. Müşterilere AKO’nun hizmet anlayışı ile yaklaştığım için tam bir memnuniyet anlayışı ile çalışıyoruz. Bu doğrultuda gelen memnuniyet bildirimleri bizi çok mutlu ediyor.20160330_122825

AKO Jant ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatları ile diğer firmalara örnek teşkil ediyor. Sektördeki diğer firmaların AKO Jant önderliğinde bayi ve müşteri odaklı çalışmasına öncülük ediyor.

Bir önceki yazımız olan "AKO bayisi olmayı tercih etmemizin nedenleri; marka çeşitliliği ve bayisine karlılık ve rekabet gücü sağlaması" başlıklı makalemizde adıyaman, AKO Bayisi ve dunlop hakkında bilgiler verilmektedir.

.