Automechanika Dubai 2017: Petlas İçin Bir Gelenek…

0

Otomotiv ve lastik dünyasının satış sonrası ürün ve hizmetler konusundaki en önemli uluslararası platformlardan birisi olan Automechanika Dubai fuarının 15.si 7-9 Mayıs tarihleri arasında Dubai’de gerçekleşti. Fuara her sene olduğu gibi bu sene de yoğun bir ilgi vardı. 57 ülkeden yaklaşık 2000 katılımcı, 134 ülkeden 30.000’ni aşkın ziyaretçi bu büyük organizasyonda buluştu.

Uluslararası açıdan çok önemli olmasının yanı sıra Orta Doğu, Afrika ve Asya lastik pazarı açısından da ayrı bir yere sahip olan Automechanika Dubai fuarına Petlas bu sene de katılımını gerçekleştirdi. Orta Doğu, Afrika ve Asya’dan gelen distribütörleri ve birçok otomotiv meraklısını standında ağırlayan Petlas, gene bu coğrafyalardan gelen müşteri ve distribütörlerle yeni iş ilişkileri kurma fırsatını yakaladı.

Bu fuara PCR-SUV-4×4-LTR-TBR-Römork-Traktör Radyal ve MPT segmentlerindeki lastiklerin sergilendiği Petlas standına gerçekten büyük bir ilgi vardı.

Petlas, Orta Doğu lastik pazarındaki lider markalar arasındaki konumunu sürdürmek, gerek satış gerekse de operasyonel ağını geliştirirken genişletmek olarak önüne bir takım hedefler koymuş durumda. Bu bağlamda fuar organizasyonlarının öneminin farkında olan Petlas, dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştirilen önemli fuarlara katılmaya tüm hızıyla devam ediyor. Bu sebeple gelecek sene 16.sı düzenlenecek olan Automechanika Dubai 2018 için çalışmalar şimdiden başladı.

Bir önceki yazımız olan Orta Doğu’nun Kalbi ÜRDÜN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.