“Aracım yapıldıktan sonra adresime teslim ettiler. O geceden sonra iyi ki Falken lastik almışım dedim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

0

Miraç Demir

Samsun

“Aracım yapıldıktan sonra adresime teslim ettiler. O geceden sonra iyi ki Falken lastik almışım dedim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Miraç Demir, özel sektörde çalışıyor ve Samsun’da ikamet ediyor.

Miraç Demir, gece nöbetçi eczane ararken aracı arızalanmış ve yolda kalmış. Kış ayında aracının lastiklerini Falken kış lastikleri ile değiştirmiş olan Miraç Demir, Petlas’ın Yol Yardım kampanyasından faydalanma hakkı kazanmış. Aracının arızalanması üzerine Petlas Yol Yardım hattını arayan Miraç Demir, başından geçen olayı şöyle aktarıyor: “Aracım Samsun Gazi Devlet Hastanesi yanındaki nöbetçi eczaneyi ararken triger kayışının kopması sonucunda arıza yaptı. Gece yarısı ne yapacağımı düşünürken, aklıma Petlas’ın yol yardım hizmetinden yararlanabileceğim geldi. Aradım 5 dakika içinde çekiciyi yönlendireceklerini söylediler.  Yönlendirilen çekici 30 dakikaya yakın bir süre içerisinde verdiğim adrese geldi. Aracımı, özenli bir şekilde taşıyıcı kamyonun üzerine sabitleyip adresini verdiğim servise götürdüler ve hiçbir ücret talebinde bulunmadılar. Ayrıca taşıyıcı şoförü Necmi Bey, beni evime kadar bıraktı. Aracım yapıldıktan sonra adresime teslim ettiler. O geceden sonra iyi ki Falken lastik almışım dedim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Bir önceki yazımız olan "Yakında yeni bir araç alacağım, aracın lastikleri sağlam bile olsa Petlas ile değiştireceğim.” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.