Araç çekiliş kampanyasında talihliler araçlarına kavuştu

0

Geçtiğimiz yıla damga vuran ve tüketicilerinin yüzünü güldüren Ako markaları Petlas ve Starmaxx lastiklerinin hem tüketiciler hem de bayiler için düzenlediği araç çekiliş kampanyasının talihlileri araçlarına kavuştu. Talihliler, 24 Şubat 2016 tarihinde Özcan Plaza’da yapılan tören sonrası araçlarını teslim aldı.

1 Eylül 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında düzenlenen kampanyaya 400 TL ve üzeri alışverişlerde, tek seferde 4 adet lastik alanlar dâhil oldu. Kampanya binek, hafif ticari ve 4×4 araçların kış lastikleri alımında geçerliydi. Katılımcılar bayilerden aldıkları kartların kazımalı alanlarında bulunan şifreler ve kişisel bilgileri ile birlikte www.akokazandiriyor.com web sitesinden kayıt oldu.

12 Ocak 2016 tarihinde noter huzurunda yapılan çekilişin Milli piyango idaresi tarafından da onaylanmasının ardından talihliler başta kampanya kayıt sitesi olmak üzere Petlas ve Starmaxx markalarının sosyal medya hesaplarından açıklandı. Aynı kampanya kapsamında Petlas ve Starmaxx bayileri de unutulmadı. Binek, hafif ticari ve 4×4 araç kış lastiklerinin siparişi üzerine bayilere verilen katılım kuponları ile bayiler de farklı bir araç çekilişine katıldı.

 

Bir önceki yazımız olan Petlas’tan ve Starmaxx’tan minibüs ve kamyonet sahiplerinin içini ısıtan kampanya başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.