AKO markaları Petlas, Starmaxx ve Turbo Akü yeni ürünlerini Agroexpo’da tanıttı

0

Zirai grup lastiklerinde sektör lideri Petlas ve Starmaxx ile Turbo Akü, İzmir’de bu yıl 11’incisi düzenlenen Agroexpo Eurasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıttı.

Fuarda ilk kez görücüye çıkan Türkiye’nin en büyük römork lastiği IMF 18 ve Türkiye’nin en büyük ilaçlama lastiği TA 120 katılımcılardan büyük ilgi gördü. Fuarda ayrıca dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan NT 3 Tubeless römork lastikleri de tanıtıldı.

En büyük römork lastiği tanıtıldı

izmirfuariLastik markaları Petlas ve Starmaxx ile fuarda yer alan AKO, zirai grup lastiklerinin tanıtımını yaptı. Zirai alanda bütün ebatlarda ve her türlü zemin ile iklim koşullarına uygun olarak, gelişmiş teknolojilerle üretilen traktör, römork ve biçerdöver lastikleri yoğun ilgi gören ürünler arasındaydı.

Türkiye’nin en büyük römork lastiği IMF 18, Türkiye’nin en büyük ilaçlama lastiği TA 120 ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan NT 3 Tubeless römork lastiklerini tanıttı.

Petlas ve Starmaxx en çok tercih edilen marka

Tarımın geliştirilmesine yönelik büyük projelerde üzerine düşeni yapan Petlas, tarım makinesi ve traktör üreticilerinin de orijinal ekipman olarak en çok tercih ettiği marka konumunda. “Hassas Tarım” olarak adlandırılan çevre dostu, sürdürülebilir ve ekonomik tarımsal üretim teknolojileri geliştiren Petlas, amaca göre özelleştirilmiş, toprağa en az zararı veren, uzun ömürlü ve dayanıklı lastikleri ile tarımda verimi artırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Beklenenin üstünde ziyaretçi

Bölgenin en büyük tarım etkinliği olarak ön plana çıkan Agroexpo Euroasia Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, dört gün boyunca tarımsal mekanizasyon üreticileri ve zirai lastik kullanıcılarını bir araya getirdi.

11’inci Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı son yılların en yoğun katılımla gerçekleşen organizasyonuna ev sahipliği yaptı. 450 stantta toplam bin 400 markanın yer aldığı fuarı, Türkiye’nin dört bir köşesinden iki bine yakın otobüs seferi ile ile yaklaşık 250 bin kişi ziyaret etti.  Fuar organizatörleri, bu rakamlarla fuarın 110 bin metrekarelik alanı ile Türkiye’nin en büyük Tarım Fuarı olma özelliğini kazandığını ifade etti. 54 ülkenin katıldığı İzmir Tarım Fuarını 230 bin hedefi ile yola çıkılmış olmasına rağmen, 250 bin kişi ziyaret etti.

.Türk Balkan Ortak Tarım Buluşması 

Uluslararası ölçekte en büyük fuar olma özelliğini taşıyan İzmir Tarım Fuarı’nda oluşturulan ikili görüşme odaları ile yeni iş bağlantıları kurmak izmirtarim (2)yolunda önemli köprüler atıldı. Onur konuğu olarak fuara katılan Kosova Tarım Bakan Yardımcısı Vezir Jonuzaj, fuarın büyüklüğüne dikkat çekerek uluslararası organizasyonlara önem verdiklerini bu anlamda ilk defa bir Tarım Fuarı içinde gerçekleşen Türk Balkan Ortak Tarım Buluşması’nın da yeni kapılar açacağına inandığını belirtti.

Turbo Akü nitelikli ürünlerini sergiledi

Fuarda Turbo Akü’nün zirai grup için ürettiği aküler ön plandaydı. Turbo Akü’nün fuarda görücüye çıkan ürünleri otomobil, ağır vasıta, zirai grup, marin grubu ve Japon serisi için ürettiği akülerdi. Bunların yanı sıra otomobil grubuna giren LPG’li araç aküleri ile taksi aküleri gibi kullanım amaçlarına göre özelleştirilmiş aküleri de fuarda yerini aldı

Bir önceki yazımız olan Araç çekiliş kampanyasında talihliler araçlarına kavuştu başlıklı makalemizde akokazandırıyor, çekiliş ve Mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

.