AKO markaları Comvex İstanbul Fuarı’nda

0

AKO, Petlas, Starmax ve AKO Jant markaları ile ticari araç sektörü liderlerinin katıldığı Comvex İstanbul Fuarı’na çıkartma yaptı.

Petlas’ın her ihtiyaca cevap veren ürünleri

Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) iş birliği ile gerçekleştirilen Fuarı değerlendiren Petlas yetkilileri, Comvex İstanbul’da görücüye çıkan ürünlerinin sektörde öne çıkan özellikleri ile iyi bilindiğini vurgularken, fuarda bu ürünlerin potansiyel kullanıcılar tarafından yakından incelenme fırsatı sunulduğunu kaydettiler.

AKO markalarından Petlas, Starmax ve AKO Jant, Türkiye ticari araç, otobüs ve tedarik sanayi sektörleri liderlerinin katıldığı Comvex İstanbul Fuarı’nda, sektörün ihtiyaçlarına cevap veren en yeni ürünleri ile yerini aldı. 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul’da düzenlenen fuarda AKO’nun lokomotif markası Petlas’ın, özellikle ticari araç sektörünün önemli sorunlarına çözüm sunan dayanıklılık, yakıt tasarrufu gibi özelliklere sahip ürünleri ziyaretçiler tarafından oldukça yoğun ilgiyle karşılandı.

Ticari araç segmentinin önemli buluşma platformlarından biri olan Comvex İstanbul’da yerli ziyaretçilerin yanı sıra 30’a yakın ülkeden gelen yabancı ziyaretçi Türkiye pazarındaki ürünler hakkında detaylı bilgi edinebiliyor. Fuar,  yolcu taşımacılığında kullanılan araçlar, ağır ticari araçlar, hafif ticari araçlar, üst yapı karoser ve treyler imalatı, araç motor parçaları, haberleşme sistemleri, motor yakıt ve yağları, koruyucu yağlar, akümülatörler, lastik ve jantlar, servis ekipmanları, yedek parça ve araç aksesuarları segmentlerinden oluşuyor.Unknown-3

Bir önceki yazımız olan Mercedes’ten Petlas AŞ’ye ziyaret başlıklı makalemizde Mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

.