AKO Grup Bursa Tarım Fuarı’nda

0

AKO Bursa Tarım Fuarı’nda, Petlas, Starmaxx, Turbo Akü ve AKO Jant markalarını sergiledi.

Abdulkadir Özcan AŞ (AKO Grup), BURTARIM 2018 Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda Petlas, Starmaxx, Turbo Akü ve AKO Jant markalarını sergiledi.

AKO Grubu, bu yıl 16’ncı kez düzenlenen, Türkiye’nin en köklü tarımsal fuar organizasyonlarından BURTARIM 2018 Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’nda zirai grup lastik, jant ve akülerini sergiledi.

Bursa Tüyap Fuar Merkezi’nde 9–13 Ekim’de gerçekleşen fuarda AKO Grup, bünyesinde bulunan Petlas, Starmaxx, Turbo Akü ve AKO Jant markaları ile temsil edildi.

AKO Grup özel standında, Petlas ve Starmaxx yeni nesil zirai lastikleri, Turbo Akü ve AKO Jant ürünleri yer alıyor. AKO Grup, standında hem traktör ve zirai ekipmanlara özel geliştirdiği yenilikçi ürünlerini tanıttı hem de daha verimli tarım uygulamaları için doğru lastik kullanımına yönelik çiftçileri bilgilendirdi.

Fuarda sergilenen ürünler arasında, Petlas’ın tüketicilerle buluşturduğu yeni ürünleri havası indirilerek toprağa minimum zarar veren dev lastik TA 130 IF, TA 120 ilaçlama lastiği ve HLT 45 römork lastiği de bu yenilikçi lastiklerin kullanıldığı

yenilikçi ekipmanlar ve traktörler ile birlikte yer aldı.

Bu yıl 300 binin üzerinde ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen fuarda Petlas ve Starmaxx, orijinal ekipman olarak lastik temin ettiği birçok traktör ve zirai ekipmanla birlikte yüzlerce üründe sergilendi. AKO Grup, fuarda kurumsal temsilini en iyi aşekilde gerçekleştirmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Yarış Parkurlarında Yerli Lastik Heyecanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.