AKO Akü ve Turbo Akü emin adımlarla ilerliyor

0

2014 yılından günümüze, gösterdiği performans ve konfor ile kullanıcıların göz bebeği olan AKO Akü ve Turbo Akü, üstün kalitesiyle sektörde aranan bir marka haline gelme yolunda güvenli adımlarla ilerliyor.

Ayrıca AKO’nun tüm bayilerine sunduğu lojistik üstünlükle de rakiplerinden ayrılarak bayilerine büyük kolaylık ve avantajlar sağlıyor.

Ürün kalitesi yanınakoakuda sağladığı diğer avantaj  ve kolaylıklarını sevkiyat konusunda da sürdüren AKO, bayilerine ve iş ortaklarına Türkiye’nin neresinde olursa olsun hafta da en az birkaç kere ürün sevkiyatı yaparak farkını ortaya koyuyor. Türkiye’nin en iyi alt yapısına ve lojistik ağına sahip olan AKO, lastik, akü ve jant modellerinde bayilerine en iyi hizmeti verebilme amacı ile güvenilir ürünler, tedarik garantisi ve uygun fiyat sunarak pazarda da ciddi bir rekabet gücü veriyor.

Her geçen gün daha da zorlaşan rekabetli piyasa şartlarında AKO, düşük sezonlarda satışı az olan bayilerine, ürün stoğu yapıp, satışın fazla olduğu hızlı sezonlarda ürün tedarik edilemeyen uygulamalar yerine, bayinin ihtiyacı olduğu zamanda ve sıklıkla ürün tedarik ederek, bayisine rekabet gücü veriyor. Böylece daha verimli çalışmak isterken ürünleri elinde kalan ve satamadığı ürünleri depoda hurdaya çıkan bayiler için kayıpların önüne geçiliyor.

Bu açıdan bakıldığında bayilerinin gücünün kendi güçleri olduğu anlayışla hareket ettiklerini belirten AKO yetkilileri, hem AKO Akü hem de Turbo Akü markalarıyla çalışmanın avantajlarının ve kolaylıklarının daha fazla hissedileceği bir döneme girildiğinin altını çizdi.turboaku

Özellikle son zamanlarda marş gücündeki üstünlüğünden dolayı fark edilmeye başlayan Turbo Akü’nün, marş gücünü ölçen cihazlarla yapılan testlerde bir çok rakibinden + yüzde 10 ile + yüzde 20 daha iyi performans gösterdiği söyleyen yetkililer, bu özellikleri sayesinde Turbo Akü’nün Türkiye’ de marş gücü testlerinde referans alınmaya başlandığını belirtti. Yetkililer ayrıca eylül ayında Frankfurt fuarına katılacaklarını da hatırlatırken iddialı duruşlarını dünya platformuna taşıdıklarını sözlerine ekledi.

 

AYIN

SORUSU

SORU: Türkiye’deki üretim fabrikasında yapılan inanılmaz bir yatırım ile aşağıdaki teknolojilerin kullanıldığı akü markası hangisidir?

  1. a) Üretim otomasyonunda bir yerden kurşun giriyor diğer taraftan akü çıkıyor
  2. b) Fabrikanın içinde forklift yolları yok! Çünkü forklift kullanılması planlanmamış! beslemeler, insansız otomatik sistemlerle yapılıyor.
  3. c) Plaka teknolojisinde, alanında dünyanın en üstün teknolojisi sayılan Amerikan ve Koreli küresel üreticiler ile kıyaslandığında bile en güncel olanına
  4. d) Konusunda Türkiye’nin tartışmasız en son, en teknolojik ve en büyük yatırımı

 

* Lütfen yanıtlarınızı info@akoaku.com adresine gönderiniz.

Bir önceki yazımız olan Petlas’tan milli takıma: Pes etme! başlıklı makalemizde pes etme hakkında bilgiler verilmektedir.

.