AKO Akü Kalitesinin Üstünlüğü Uluslararası Testlerle Teyit Edildi

0

AKO ürünleri tüm testlerden başarı ile geçiyor. Özellikle Mısır ve Ürdün gibi akü testlerinin ülke girişinde yapıldığı ülkelerde AKO Akü kalitesiyle büyümeye devam ediyor.

AKO Akü, kuruluşundan bu yana AR-GE ve kaliteye yaptığı yatırımlarla, özellikle Mısır, Fas ve Ürdün gibi gümrükte akü testi yapılan ülkelerde kalitesini resmi kurumlarca kanıtlayarak hızla büyümeye devam ediyor. Söz konusu ülkelerde ithalat rejimi sıkı kontrollerle sağlanmakta olup ithalatı yapılan her tip akü ülke dolaşımına dahil edilmeden önce gümrük laboratuarlarında yol verme, marş akımı ve kapasite testlerini geçmek zorundadır. Testi geçemeyen ürünlerin ise ülkeye girişlerine kesinlikle izin verilmiyor. Üreticilerin korkulu rüyası olan bu pazarlarda yüksek hacimli satışlara ulaşan AKO Akü başarılı saha sonuçlarıyla da kullanıcılarından tam not aldı. Bu ülkelerde oluşturulan güçlü bayi ağıyla AKO Akü 2018 yılında hedeflerini artırarak büyümeye ve müşteri geri bildirimlerinin ışığında yeni ürün tipleriyle bu pazarlarda daha da güçlü ilerliyor.

Inovatif ve müşteri memnuniyeti odaklı vizyonuyla, AKO Akü her geçen gün teknolojisini daha da ileriye taşıyarak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan AKO Akü Türkiye Satış 2018 Atağına Hazır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.