AKO Akü IATF 16949 İçin Gün Sayıyor

0

AKO Akü’de IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Standardı alımı için hazırlıklar tamamlandı.

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan AKO Akü, otomotiv endüstrisine özgü olan ve tüm otomotiv ana sanayi firmaları tarafından evrensel olarak kabul edilen IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Standardı belgelendirme çalışmalarını tamamlayıp sertifika almak için gün sayıyor.

IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Standardı’na özgü risk odaklı yaklaşım, hatasızlaştırma, sürekli iyileştirme ve çalışanların yetkinliklerinin artırılması metotlarını benimseyerek uygulayan AKO Akü, müşteri memnuniyetini ise birinci sırada tutuyor.

Yetkin çalışanlar ile belgelendirme çalışmalarına devam eden AKO Akü, başta Çankırı olmak üzere Kırıkkale ve Ankara illerinden ailesine yeni katılan üyeleri de unutmuyor. İstihdam artışı bir yandan devam ederken diğer yandan AKO Akü ailesinin yeni üyeleri için farklı departmanlardan çalışanların buluştuğu IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Standardı eğitimleri verilmeye devam ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Kalder 27. Kalite Kongresi’ne Petlas Tarafından Katılım Sağlandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.