AKO Akü Akademi eğitimlerine başladı

0

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam eden AKO Akü’de verimli çalışma ve motivasyon eğitimleri düzenlendi.

AKO’nun en aktif markalarından olan AKO Akü, “AKO Akademi” ismiyle başlattığı eğitim serisinin ilki geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Çalışanların verimliliğini en üst seviyeye getirebilmek, hedef odaklı çalışmalarını sağlamak ve liderlik becerilerini kazandırmak amacıyla düzenlenen eğitime katılım üst seviyede oldu.

Çalışanların tutum, ilgi, beceri ve değerlerini geliştirmeyi hedeflediği eğitime AKO Akü Üretim Şefi Yıldırım Eydemir ve AKO Akü Kalite Yönetim Sistemleri Müdürü Ali Çetin’in aktif olarak destekledi. Katılımcılarda iç disiplin ve oto kontrol yeteneğinde artış, inisiyatif kullanma, liderlik etme ve sorumluluk alma eğilimde güçlenme, motivasyon kazanma, sistematik çalışma alışkanlığına yönelme, kendini geliştirme, öğrenmeye ve değişmeye açıklık gibi berecileri kazandırmaya çalıştıklarını belirten AKO Akü yetkilileri, AKO Akü Akademi olarak verilecek eğitimlerle hem çalışanların  geleceğine yeni ufuklar açmakta, hem de rehber olmakta çalışmalara devam edeceklerinin altını çizdi.1

Bir önceki yazımız olan AKO 2017 yılı için Pazarlama ve Satış Toplantısı gerçekleştirildi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.