BAL-AS OTOMOTİV

0
Uzun zamandır lastik sektöründe hizmet veriyoruz. AKO ile çalışmaya başlamadan önce başka bir lastik markasının bayiliğini yapıyorduk. Daha önce bayiliğini yaptığım firma yöneticilerinin de AKO’ya geçmiş olmaları, AKO’nun bünyesinde bulunan lastik markalarının aranan markalar arasında olması AKO ile birlikte çalışmamızdaki etkenlerin başında geliyor. Bunun yanında Uzman Lastik yöneticilerinin bayilerle olan sıcak iletişimleri bizim Uzman lastik bayisi olmamızda önemli katkıları olmuştur.

bal as 1Elli yıla yakın bir piyasa tecrübemizin olmasının yanında, her biri işlerinde uzman olan personellerimiz ve mağazamızın sanayi sitesinin işlek bir yerinde olması işimizi daha iyi ve emin adımlarla ilerletmemizi sağlayan nedenler arasında. İş hayatındaki temel prensibimiz, dürüst ve düzenli çalışma ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Günümüzün çetin rekabetli dünyasında güvenin neredeyse her şey demek olduğunu iyi biliyoruz.

AKO ile çalışarak ürün yelpazemizi geniş tutuyoruz. Bu da bizlere müşterilerimizin taleplerini rahat ve hızlı bir şekilde karşılayabilme gücü veriyor. Ayrıca yerli malı olması da ülke ekonomimiz açısından önemli olduğunu düşünüyorum. AKO temsilcileri ile ilişkilerimizin sağlam temeller üzerine kurulu  olması da bize bu sektörde büyük ölçüde avantaj sağlıyor. AKO ile uzun yıllar bir aile gibi büyüyerek çalışmak ve yeni yatırımlar yapmak firmamızın yakın gelecekteki planları arasındadır. Herkese selamlarımı iletiyorum.

Merkez – Kahramanmaraş

Ümra Balık

Bir önceki yazımız olan Bayram Çam başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

.