Denizli Tarım Fuarı’na Petlas ziyareti

0

12

Denizli’de 12’inci Ege Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı düzenlendi. 157 firmanın katıldığı, 5 gün boyunca açık kalan fuarı yaklaşık 150 bin kişi ziyaret etti. TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar tarafından açılışı gerçekleştirilen fuar yoğun ilgi gördü. Denizli’deki fuarda Petlas Zirai ürün Müdürü Abdullah Çabuk, AKO Bölge Temsilcisi Mustafa Demirtaş ve Petlas Teknik Temsilcisi Erhan Ay da bir dizi ziyarette bulundu. Fuar alanını gezerek temsilci katılımcılar ile sohbet eden Petlas heyeti marka hakkında görüş ve düşünceleri aldılar.

Eliçelik’e Petlas farkı
Eliçelik firması ürettiği römorkta kullandığı Petlas’ın yeni ürünü olan 11.5.80–15,3 NT3 lastiği ile dikkatleri üzerine çekti. Petlas heyeti fuar sonrasında şunları söyledi: “Fuar da ziyaret ettiğimiz üretici firmalar bize ürünlerimizi sordular. Lastiklerimizi anlattık, anlattığımız firmalardan sipariş verenler de oldu. Yeni lastiğimizi römorklarında kullanarak fuarda sergileyen Eliçelik firmasının yöneticisi Fetay Eliçelik de Petlas’tan memnun olduğunu söyledi. Biz de kendileri ile çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti aktardık.”

Bir önceki yazımız olan Araç çekiliş kampanyasında talihliler araçlarına kavuştu başlıklı makalemizde akokazandırıyor, çekiliş ve Mercedes hakkında bilgiler verilmektedir.

.